Chcesz mieć własną stronę lub bloga

Możesz ją mieć w 15 minut za darmo od p-studio.pl
Przejdź na stronę i załóż stronę www za darmo.
Kreator stron www

Cos więcej niż notes czyli REMNOTE

RemNote to aplikacja, która umożliwia tworzenie i naukę notatek, fiszek oraz adnotacji w plikach PDF z łatwością. 

W tym artykule przyjrzymy się zaawansowanym zastosowaniom programu RemNote, które pomogą Ci uporządkować te informacje o “szablonach” i “portalach” oraz sposobach ich wyszukiwania. RemNote to aplikacja, która umożliwia tworzenie i naukę notatek, fiszek oraz adnotacji w plikach PDF z łatwością. Możesz pobrać RemNote na systemy Windows, Mac, Linux, Android i iOS, dołączając do ponad 810 000 studentów, którzy ją uwielbiają. Aplikacja łączy w sobie notatki, fiszki i adnotacje w plikach PDF, a także pozwala na skanowanie plików lokalnych i zasobów online, dostarczając kontekstowych odpowiedzi na Twoje pytania. Jeśli jesteś studentem lub osobą, która potrzebuje narzędzia do organizacji notatek i nauki, RemNote może być doskonałym wyborem. Sprawdź, jak może ułatwić Twoje codzienne zadania związane z nauką i organizacją materiałów.

Gdy przyzwyczaisz się do korzystania z RemNote, rzeczy, które przychodzą Ci do głowy każdego dnia, linki do stron internetowych, które widzisz, terminy i pojęcia, które chcesz zapamiętać itp., stopniowo się tam gromadzą. Przyzwyczaisz się też do myślenia konturami.

Wtedy zdajesz sobie sprawę, że przydałaby się możliwość większego uporządkowania i uporządkowania informacji. Podobne informacje, które są używane wielokrotnie, powinny być zawsze zapisane w tym samym formacie, w przeciwnym razie element, który został już utworzony, może być cytowany w innym miejscu.

RemNote łączy w sobie notatki, fiszki i adnotacje w plikach PDF. Oto kilka kluczowych cech tej aplikacji:

  1. Dostosowywanie dużych modeli językowych (LLM): Użytkownicy mogą dostosowywać duże modele językowe, łącząc je z lokalnie przygotowanymi treściami, takimi jak dokumenty, notatki, filmy i inne dane. To pozwala na wykorzystanie ich jako konwersacyjnej generatywnej sztucznej inteligencji.
  2. Technologia Retrieval-Augmented Generation (RAG)RemNote wykorzystuje tę technologię, aby zapewnić szybkie, kontekstowe i dokładne odpowiedzi na wprowadzone zapytania.
  3. Oprogramowanie NVIDIA TensorRT-LLM i akcelerację NVIDIA RTX: Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z generatywnej sztucznej inteligencji na swoich lokalnych komputerach z procesorami GeForce.
  4. Zestawy danych z plików lokalnych: Użytkownicy mogą używać swoich lokalnych plików jako źródła danych, łącząc je z dużymi modelami językowymi typu open source, takimi jak Mistral i Llama 2.
  5. Darmowe pobieranieRemNote jest teraz dostępny do pobrania za darmo.

Minimalne wymagania systemowe to procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX z serii 30 z co najmniej 8 GB pamięci VRAM, system Windows 10 lub 11 oraz najnowsze sterowniki procesora graficznego NVIDIA1.

Jeśli jesteś studentem lub osobą, która potrzebuje narzędzia do organizacji notatek i nauki, RemNote może być doskonałym wyborem. Pozwala na skanowanie plików lokalnych i zasobów online, dostarczając kontekstowych odpowiedzi na Twoje pytania. Sprawdź RemNote i zobacz, jak może ułatwić Twoje codzienne zadania związane z nauką i organizacją materiałów.

REMNOTE w wersji podstawowej jest udostępniony w wersji darmowej po przetestowaniu i stwierdzeniu ze korzystam z tego codzienni i aplikacja jest bardzo pomocna lub jednak potrzebne ci są dodatkowe opcje możesz wykupić pakiet płatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *