Chcesz mieć własną stronę lub bloga

Możesz ją mieć w 15 minut za darmo od p-studio.pl
Przejdź na stronę i załóż stronę www za darmo.
Kreator stron www
tv do gier

Telewizor LG do gier

Telewizory LG OLED idealne do gier wideo. Firma LG kontynuuje współpracę z wiodącą w swojej branży firmą NVIDIA, dzięki czemu telewizory LG OLED jako jedyne spełniają warunki technologii G-SYNC. 

Telewizory do gier

Tak telewizory do gier już nikogo nie dziwią, a mało tego tej funkcji coraz częściej oczekują klienci.

Dzięki współpracy z NVIDIA liderem na rynku stała się firma LG. Właśnie dlatego poświecimy im tą publikacje.

Niski input lag / czas reakcji 1 ms w telewizorach LG OLED GAMING

Telewizory LG OLED charakteryzują się niezwykle niskim input lagiem i niewiarygodnie krótkim czasem reakcji, który wynosi 1 ms. Dzięki temu każdy Twój ruch w grze jest błyskawicznie odzwierciedlany na ekranie, co daje Ci przewagę nad przeciwnikami i zwiększa Twoje szanse na wygraną.

Ulepszona funkcjonalność do gier telewizorów LG OLED

Modele LG OLED C1 i G1 to pierwsze na świecie telewizory obsługujące fantastyczną technologię Dolby Vision® HDR przy rozdzielczości 4K i częstotliwości odświeżania 120 Hz w grach, które zapewniają wrażenia na niespotykanym do tej pory poziomie. Dodatkowo telewizory LG OLED obsługują technologie VRR* i ALLM* rekompensujące wahania częstotliwości zmiany klatek i ograniczające efekt rozrywania ekranu oraz mają certyfikat zgodności z HDMI 2.1. Funkcje te zmniejszają efekt rozmazania w ruchu i poświaty do ledwie widocznego poziomu podczas gry w dynamiczne tytuły w najwyższej rozdzielczości.

Znak gier w rozdzielczości 4K do 120 fps Znak zmiennej częstotliwości odświeżania Znak automatycznego trybu krótkich opóźnień Znak eARC

Pulpit gry

Szybki dostęp do ustawień w trakcie gry telewizory LG.

Nowy Pulpit gry to uproszczone menu, w którym można szybko sprawdzić i zmienić niektóre ustawienia Optymalizatora gier w trakcie gry. Po otwarciu pulpitu można wrócić do optymalizatora, aby uzyskać dostęp do większej liczby ustawień lub zmienić kolor menu ekranowego w stylu gry.

Stwórz konfigurację marzeń, zapewniającą wyjątkowy obraz.

Wyobraź sobie, jakie możliwości stwarza połączenie najnowocześniejszego telewizora z najszybszą i najpotężniejszą konsolą Xbox. Krótki czas reakcji, płynna grafika i bardziej wciągające wrażenia dzięki technologiom Dolby Vision IQ i Dolby Atmos na obsługujących je telewizorach. Zapaleni gracze używający zarówno komputera, jak i konsoli, ucieszą się z czterech portów HDMI 2.1, które pozwalają na podłączenie większej liczby urządzeń. Przygotuj się na zwycięstwo i uwolnij swój cały potencjał.

Czy warto kupić LG OLED do gier ?

Podsumowując telewizory LG do gier to dobry wybór nie wiem czy nie najlepszy. Kupując ten sprzęt otrzymujemy duży ekran który z powodzeniem możemy zawiesić w centralnym punkcie salonu. Dzięki niemu nie tylko zobaczymy najnowsze filmy z platform streamingowych ale również zagramy w gry ciesząc się ich piękną grafiką. Popularność grania w gry na telewizorach zaczęła rosnąc już dawno kiedy to popularne stały si konsole do gier. Dziś często podpinamy do telewizorów laptopy czy nawet komputery PC. Od niedawna rynek podbijają platformy z grami. Trzeba tu wspomnieć o Cloud Gaming. Aplikacja GeForce NOW umożliwia granie w tytuły, które już posiadasz lub zakup nowych gier z popularnych sklepów cyfrowych, takich jak Steam, Epic Games Store, Ubisoft Connect i Origin. Tak wiec telewizor to nie tylko ekran,. Z powodzeniem telewizor LG OLED zastąpi komputer czy też konsole do gry.