Chcesz mieć własną stronę lub bloga

Możesz ją mieć w 15 minut za darmo od p-studio.pl
Przejdź na stronę i załóż stronę www za darmo.
Kreator stron www
raid

Raid: Shadow Legends

Raid: Shadow Legends, niegdyś znana gra PC, od ponad trzech lat ma również swoją wersję na urządzenia mobilne. 

Opis gry Raid: Shadow Legends

Influencerzy wymieniają grę Raid: Shadow Legend jako najlepszą grę fabularną 2019 roku. Jest to najczęściej instalowana gra w sklepie Play, promowana i reklamowana wszędzie. Praktycznie każdy, kto ostatnio korzystał z jakiejkolwiek formy alternatywnych mediów, natknął się na logo Raid: Shadow Legends. Są nim opatrzone niezliczone ilości reklam i filmików z gry, a jej autorzy głoszą wszem i wobec, że Raid: Shadow Legends jest “przełomową, wspaniałą mobilną grę fantasy RPG, która ma już miliony pobrań!”. Twórcami tego wyjątkowego dzieła jest studio Plarium. 

Czy Raid: Shadow Legends rzeczywiście jest aż tak warta zainteresowania, jak głoszą reklamy? Jak najbardziej! Chociaż stawka w grze może być dość wysoka.

ZMIERZ SIĘ Z WYZWANIEM NA ARENIE PVP

Zmierz się z innymi graczami w gorących bitwach na arenie, aby odblokować specjalny sprzęt i wspiąć się w rankingu. Przestudiuj każdą bitwę i wyciągnij z niej wnioski, aby zmienić swoją drużynę w siłę natury. Wspinaj się na szczyt rankingu, aby uzyskać dostęp do rzadszych przedmiotów, aby wspiąć się na szczyt swoich czempionów.

Dołącz do klanu i walcz ramię w ramię ze swoimi szlachetnymi rodakami, aby awansować w rankingach klanów, zdobywać premie za aktywność klanu i współpracować w lochach przeciwko okrutnym Władcom Demonów. Trzymajcie się odwagi blisko i sprawcie, aby wołanie waszego klanu odbijało się echem w Telerii.